Organisatie



De organisatie van de 20 van Alphen wordt steeds professioneler. Dat moet ook wel want het organiseren van een veilig loopevenement voor meer dan 8000 deelnemers is geen eenvoudige klus. Naast het bestuur zijn een dertigtal coördinatoren bijna het hele jaar bezig om een goed evenement neer te zetten.

Heb je vragen, opmerkingen of misschien suggesties of wil je ons team komen versterken? Neem dan contact met ons op via het onderstaande contactformulier.

 

Indien dit niet lukt dan kan je ook telefonisch contact opnemen met Judith van Lulling te bereiken
op 06 1216 1332.

Stichting Twintig van Alphen
Postbus 2067
2400 CB Alphen aan den Rijn
E: info@20vanalphen.nl

Nieuwe medewerkers zijn altijd van harte welkom. Afhankelijk van je ambitie en ervaring is er veel mogelijk bij de stichting 20 van Alphen. Omdat we waarde hechten aan een zorgvuldige benadering, gaan we eerst een gesprek met je aan voordat we definitief met elkaar in zee gaan. Zodat duidelijk is wat we van elkaar mogen verwachten. Kijk voor vacatures bij vrijwilligers of neem contact op via vrijwilligers@20vanAlphen.nl.

We hopen je binnenkort te mogen begroeten als onderdeel van het organisatieteam van de Stichting 20 van Alphen.


HET BESTUUR VAN DE STICHTING WORDT GEVORMD DOOR:

Voorzitter Arthur Bosua voorzitter@20vanalphen.nl
Penningmeester Marcel van Elk penningmeester@20vanalphen.nl
Secretaris Judith van Luling secretaris@20vanalphen.nl
Wedstrijdzaken Ceriel Janssen wedstrijdzaken@20vanalphen.nl
Parcours Jeroen van Luijn parcours@20vanalphen.nl
Marketing vacature marketing@20vanalphen.nl
Veiligheidszaken Jeroen Thiele veiligheid@20vanalphen.nl 
Facilitaire zaken vacature facilitairezaken@20vanalphen.nl
Vrijwilligers vacature vrijwilligers@20vanalphen.nl



Historie
De 20 van Alphen kent een rijke historie. In 1953 werd de eerste editie van dit evenement al gelopen. Sindsdiens hebben we al meer dan 50 edities kunnen organiseren (met grote internationale en nationale toppers) en vindt de 53e editie op 4 maart 2018 plaats. Meer over de historie van de 20 van Alphen, inclusief een overzicht van alle winnaars kun je hier vinden.

Algemene Voorwaarden
De Stichting 20 van Alphen maakt gebruik van Algemene Voorwaarden, welke op de site te raadplegen zijn.